Kontakt

Asume Tallinna ida-osas Lasnamäel, Peterburi-, Mustakivi- ja Osmussaare tee ristmikul, kesklinnast 10 minuti autosõidu kaugusel. Meie juurde jõudmiseks on kõige otstarbekam sõita mööda Peterburi- või Laagna teed ("Lasnamäe kanal"). Inimesed, kes kasutavad ühistransporti, pääsevad meie juurde bussiga nr 35, mis väljub Narva mnt algusest. Fakto Auto AS-le lähim peatus on Mahtra.

Fakto Auto AS

reg. nr. 10777847
Osmussaare 10/Peterburi tee 97
13811 TALLINN
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Võta ühendust

Lahtiolekuajad

Teenindus E-R 8.30-18.00
Varuosade osakond E-R 8.30-18.00
Uute ja kasutatud sõidukite müük
E-R 9.00-18.00, L 10.00-15.00

Vaata asukohta kaardil

Kontaktid

Üldtelefon 638 9200
Sõidukite müügiosakond 638 9260
Teeninduse osakond 638 9290
Varuosade osakond 638 9255
Kahjukäsitlus 638 9272
Faks 638 9201

Fakto Auto on Eesti vanimaid autoettevõtteid. Oleme tegelenud sõidukite müügi, hoolduse ja remondiga alates 1990. aastast. Teenindame kliente Tallinnas, Lasnamäel, Osmussaare tee 10/Peterburi tee 97.

Meie ülesanne on pakkuda klientidele professionaalset müügi- ja nõustamisteenust sõidukite soetamisel ning kõrge kvaliteediga teenindamist.

Fakto Auto on oma sümboliks valinud apelsini. Apelsin on puuvili, mille rõõmsavärvilise koore all on peidus mahlakas ja tervislik sisu, mida on maitsev süüa aga samuti mugav jagada sõpradega.

Fakto Auto soovib olla ettevõte, kus pealispinna all on peidus oskused, sõbralikkus, ausus ja loovus, mida me kasutame oma igapäevatöös ning soovime jagada oma klientidega. Apelsinist lähtuvalt on sõnastatud meie slogan: Väärtus peitub sisus.

Meie visioon on saada tarbija eelistatumaks valikuks.

Meie missioon on pakkuda parimat väärtust klientidele, töötajatele ja omanikele.

Fakto Auto AS on eraõiguslik Eesti ettevõte, registreerimisnumber 10777847, aadress Osmussaare t 10, Tallinn 13811. Ametlik e-posti aadress See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. . Ettevõtte põhitegevus on autode müük ja hoolduse ning remonditeenuse pakkumine.

Käesolevas dokumendis kirjeldame kuidas Fakto Auto AS töötleb Teie isikuandmeid kui võtate meiega ühendust, külastate meie ettevõtet, sõlmite lepinguid või tarbite teenuseid. Privaatsustingimused kehtivad kõigile füüsilisest isikust klientidele ja teenuste kasutajatele.

1. Millistel eesmärkidel me küsime Teie isikuandmeid?

Isikuandmeid küsime Teilt meievahelise lepingulise suhte hoidmiseks, mis hõlmab kauba pakkumiste koostamist, ostu-müügi protsessi ettevalmistamist ning teostamist, tehnilise hoolduse ja remondi läbiviimist ja muude kaasnevate toimingute (asendus- või rendiauto kasutamine jms) teostamist. Ka küsime teilt isikuandmeid meie poolt vahendatavate teenuste pakkujate jaoks (finantseerimine, kindlustus jms). Teie nõusolekul kasutame isikuandmeid ka uudiskirjade, sooduspakkumiste, meeldetuletuste, kutsete ja muude teadete saatmiseks.

2. Milliseid isikuandmeid me küsime?

Küsime teilt nime, isikukoodi, aadressi, e-posti aadressi, sidevahendite numbrit. Proovisõidu teostamiseks ka juhiluba ja selle kehtivust.

3. Kui kaua me Teie isikuandmeid säilitame?

Säilitame teie andmeid niikaua kuni see on vajalik meievaheliste lepingute täitmiseks ja sellest tuleneda võivate nõuete esitamiseks. Kui seadus näeb ette säilitada teie isikandmeid kauem kui lepingulised kohustused seda nõuavad, siis lähtume seadusest.

4. Kellele edastame Teie isikuandmeid?

Me ei edasta teie isikuandmeid kolmandatele isikutele, väljaarvatud tarnijatele, kellega oleme lepingulistes suhetes ja nende lepingupartneritele, kes osutavad neile teenuseid ja omavad volitatud töötleja lepingut. Edastame vajadusel teie isikandmeid ka õiguskaitse ning riiklike ametite esindajatele, kellel on nendele ligipääsuks seaduslik alus.

5. Kuidas me kaitseme Teie isikuandmeid?

Me kasutame teie andmete kaitsmiseks kõiki vajalikke organisatoorseid ja tehnilisi meetmeid, turbetehnoloogiaid ja turvatoiminguid, eesmärgiga välistada volitamata isikute juurdepääs nii süsteemides käideldavatele andmetele kui ka füüsiliselt meie arvutivõrgu infrastruktuurile.

Volitatud isikute puhul jälgime põhimõtet, et juurdepääs oleks tagatud vaid tööülesande täitmiseks vajalikule teabele.

6. Kuidas Te saate oma isikuandmetega tutvuda?

Andmetega tutvumiseks külastage meie ettevõtet või pöörduge meie poole kirjalikult ja avaldage soovi oma isikuandmetega tutvuda. Isikuandmetega tutvumist saame võimaldada vaid juhul kui Teie isikusamasus on kontrollitav.

Teil on alati õigus oma isikuandmeid parandada või nende töötlemine lõpetada.

7. Kuidas Te saate oma isikuandmed kustutada?

Isikuandmed kustutame teie kirjaliku avalduse põhjal, väljaarvatud juhul kui seda ei võimalda kehtivad lepingud või seadused.

8. Kuidas saate isikuandmeid üle kanda teise ettevõttesse?

Teie isikuandmete kandmiseks teise ettevõttesse väljastame Teie kirjaliku avalduse alusel Teile andmed elektrooniliselt masinloetaval kujul.

9. Kellel on juurdepääs Teie andmetele?

Teie isikuandmetele pääsevad ligi vaid need Fakto Auto AS töötajad kelle tööülesannete hulka see kuulub ja mahus, mis on ülesannete täitmiseks vajalik. Vastavad töötajad on isikuandmete kaitse üldmäärusest informeeritud. Samuti pääsevad vajadusel teie isikuandmetele ligi riiklike organisatsioonide ja õiguskaitseorganite töötajad kellel on selleks seadusest tulenev õigus.

10. GPS seadmete kasutamine

Me kasutame oma vara kaitsmiseks, probleemolukordade lahendamiseks ja tööprotsessi sujuvuse huvides autodel GPS seadmeid.

11. Videovalve kasutamine

Kasutame videovalvet meie klientide ja töötajate turvalisuse ning vara kaitsmise eesmärgil.

12. Tingimuste muutmine

Fakto Auto AS võib käesolevaid tingimusi igal ajal muuta või täiendada.

13. Kontaktid

Küsimuste tekkimisel palume helistada telefonil 6389200. Kirjalikus vormis pöördumised palun saata e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tavapostiaadressile Osmussaare t 10, Tallinn, 13811 Eesti.

Teie Fakto Auto AS

Hea klient!


Kui soovite soetada autole juurde varustust, asendada kulunud rehvid või vajab tasumist suurem autoremondi arve, saate selleks kasutada Fakto Auto järelmaksu. Järelmaksu abil saate suurema summa maksmise jagada mugavalt sobiliku suurusega väiksemateks osadeks nii, et see ei koormaks liialt teie rahakotti. Järelmaksu saate vormistada koos ostuga meie kaupluses. Hinnastamine on läbipaistev, arvutatud osamaksele ei lisandu ühtegi hilisemat teenustasu.

Taotlejale esitatavad nõuded:
 • Vanusepiirid on 21-70 eluaastat.
 • Regulaarne tõendatav kuu sissetulek vähemalt 240 Eurot (töötasu, pension, emapalk).
 • Eelnev maksekäitumine on olnud korrektne ning puuduvad aktiivsed maksehäired.
 • Isikut tõendava dokumendina aktsepteerime Eesti Vabariigi passi, ID kaarti ja Välismaalase passi (koos kehtiva elamis- ja tööloaga).
 • Taotlejal peab olema arvelduskonto ühes järgmistest pankadest (e-arve saamiseks):
  • Swedbank
  • SEB pank
  • Danske Bank
  • Nordea pank
  • Eesti Krediidipank
  • LHV pank
Finantseerimise tingimused
 • Finantseeritav summa: 150-10 000 EUR
 • Lepingu haldustasu kuus: 0,9 EUR (alates teisest osamaksest)
 • Lepingutasu (kuni 3000 eurot): 15 EUR
 • Lepingutasu (alates 3001 kuni 10000 eurot): 50 EUR
 • Lepinguperiood: 4-48 kuud
 • Sissemakse (alates 3001 eurot): 15% ostusummast
 • Intressimäär aastas: 14,9% ostusummalt
 • Igakuiste osamaksete tasumise tähtpäev: kuu 12. kuupäev
 • Finantseeritavad on nii kaubad kui ka teenused


Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Tutvu teenuste tingimustega, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 29,12% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 2500€, sissemakse 0€, lepinguperiood kuudes 48, fikseeritud intressimäär aastas 14,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15€, igakuine haldustasu 0,90€, igakuine osamakse 84,46€. Krediidi kogukulu 4054€. Krediidiandjaks on Inbank AS

Nissan pärjati esindusliku rahvusvahelise auhinnaga „Tippkvaliteet kliimalahendustes“

26.06.2018

Auhind on osa Financial Times’i ja Maailmapanga gruppi kuuluva International Finance Corp.-i äriauhinnast. Nissan sai auhinna V2G (sõidukist - elektrivõrku) tehnoloogia ja elektrisõiduki akude...

Loe edasi...

Nissan otsib kiiremaid Gran Turismo mängureid

20.06.2018

Nissani tippsõitjad FIA sertifitseeritud Gran Turismo arvutimängu Tootjate Sarja meistrivõistlusel saavad auhinnaks unelmate reisi. Nissan otsib järgmise generatsiooni kiireid PlayStation’i...

Loe edasi...

Nissani edasimüüja Fakto Auto AS nimetati Baltimaade parimaks järelturunduse esinduseks

15.06.2018

See on nüüd ametlik – kõige pädevam Nissani järelturunduse edasimüüja Baltimaades on Fakto Auto AS. Jaapani kaubamärgi esindaja nimetati parimaks edasimüüjaks selle suurepäraste tulemuste põhjal...

Loe edasi...

Uus Nissan Leaf pälvis What Car? 2018 auhinna „Parim elektriauto“

25.01.2018

London. 23. jaanuaril toimunud iga-aastasel What Car? auhinna tseremoonial pälvis uus Nissan LEAF auhinna „Parim elektriauto“. Seda samal ajal kui Nissan esma esitles maailma enimmüüvamat...

Loe edasi...

Uus Nissan Leaf on saanud suurepärase stardi.

02.11.2017

Uus Nissan Leaf on lühikese aja jooksul saanud väga hea vastuvõtu osaliseks. Vähem kui kahe kuuga on Vanas Maailmas soetatud 3500 Leafi. Seitse aastat tagasi, kui müügile tuli esimese generatsiooni...

Loe edasi...

Isesõitvad autod ehk kui kaugel on tulevik?

20.07.2017

Isesõitvate autode arendamine on muutunud autotootjate seas prioriteediks nr 1. Kõik on asunud seda põldu agaralt kündma ja pidevalt tuleb teateid uutest „töövõitudest“. Isesõitva auto valmistamine...

Loe edasi...

Fakto Auto salongis on võimalik sõlmida nii liiklus- kui KASKO kindlustuslepinguid. Nõustame Teid ja aitame valida just Teie vajadustele sobivaima kindlustuspakkumise.

Meie koostööpartneriteks on: