Kontakt
London. 23. jaanuaril toimunud iga-aastasel What Car? auhinna tseremoonial pälvis uus Nissan LEAF auhinna „Parim elektriauto“. Seda samal ajal kui Nissan esma esitles maailma enimmüüvamat elektriautot Nissan LEAF Tenerifel Euroopa meediale üritusel „Nissani Elektrilise Ökosüsteemi kogemus“.

What Car? on üks kõige laiemalt tunnustad ja respekteeritud auhindu Euroopa autoostjate seas. See on ka Ühendkuningriigi üks suurimaid autoostu meedia kaubamärke.

Väljaande What Car? toimetaja Steve Huntingford kiitis auhinnatud mudelit öeldes: "Elektriautode turg ei ole kunagi olnud konkurentsivõimelisem kui praegu, kuid LEAF seljatas kõik konkurendid, kuna on enamiku ostjate jaoks kõige sobivam. LEAF ühendab suurepärase jõudluse, rikkaliku standardvarustuse ja madalad kasutuskulud. Ja isegi talvetingimustes, on auto tegelik sõiduulatus hea."

Elektriautode müük Ühendkuningriigis kasvab ja moodustab hetkel viiendiku LEAF’i müügist Euroopas. Esitlusüritusel meediale tõdes Nissan, et vaid 3 kuud peale esmaesitlust on laekunud juba 12 000 tellimust uuele Nissan LEAF’ ile, iga 12 minuti järel üks auto Euroopas.

Nissan xStorage leidis tunnustust „Tehnoloogia preemia“ kategoorias. Nissan xStorage süsteem kasutab elektriautode kasutatud akusid energia salvestamiseks kodudes kui elektri hind võrgus on odav ning võimaldab hiljem vajadusel energia võrku tagasi müüa.

Nissan Euroopa müügi ja turunduse asepresident Philippe Saillard, sõnas: "Uus Nissan LEAF on planeedi kõige uuenduslikum ja kättesaadavam elektriauto. Meil on hea meel saada sellist auhinda nii prestiižselt organisatsioonilt kui What Car?. See auto on rohkem nauditav, ühendatud ja põnevam sõita kui ükski teine tava elektrisõiduk ajaloos. See on lihtsalt hämmastav. "

Täiesti uus LEAF pakub olulisi uuendusi võrreldes eelmise mudeliga - uus dünaamiline stiil, uuenduslikud tehnoloogiad ja võimekam jõuülekanne, mis annab märkimisväärse kasvu nii läbisõidus kui ka võimsuses.

2018. aasta LEAF on ka esimene Nissani mudel Euroopas, kus kasutatakse Nissani ProPILOT- isesõitva auto tehnoloogiat ja e-pedal süsteemi, mis võimaldab kiirendada, aeglustada ja peatada auto vaid ühte pedaali kasutades.

Esimesed uued Nissan LEAF’id jõuavad klientideni käesoleva aasta veebruaris.Uudiste lehele
Avalehele