Kontakt

KAHJUKÄSITLUS

Fakto Auto on mitmete kindlustusseltsidega sõlminud otsekahjukäsitluse lepingud, et muuta kahjukäsitluse protsess klientidele kiiremaks ja sõbralikumaks. Meie partnerite hulka kuuluvad järgmised kindlustusseltsid:

Loetletud seltside kindlustuse olemasolul võib klient kohe peale liiklus- või sõidukikahju juhtumit pöörduda meie kereremondi osakonda aadressil Osmussaare 10, Tallinn. See tähendab, et käigu kindlustusse võib ära jätta ning meie teeme kõik vajalikud toimingud.

Otsekahjukäsitluse korral tuleb meile ette näidata sõiduk ning esitada järgmised dokumendid:

 • Sõiduki registreerimistunnistus
 • Sõidukit juhtinud isiku juhiluba
 • Vajadusel volitus sõiduki kasutamiseks
 • Sündmuskohal täidetud dokumendid

KUIDAS MEIE ABIGA TEIE AUTO JÄLLE KORDA SAAB?

 1. Kahjustada saanud autot palume näitama tulla Teile sobival ajal E-R 9-17. Broneeri aeg siit. Kohapeal kogume kokku vajalikest dokumentidest koopiad, vormistame kahjuavalduse ja edastame kindlustusele.
 2. Seejärel vaatame sõiduki töökojas üle, mille käigus pildistame kahjud ning fikseerime need kirjalikult (ajaline kulu keskmiselt koos välipesuga 40 minutit, suuremate vigastuste puhul kauem). Kui sõiduk on liiklemiseks ohutu, siis tagastame selle kuni meiepoolse remondikutseni.
 3. Peale ülevaatust asume koostama remondikalkulatsiooni, mille edastame kindlustusele koos vajalike kahjumaterjalidega keskmiselt 2 tööpäeva jooksul (suuremate kahjude puhul nädala või enama aja jooksul).
 4. Seejärel asub kindlustus kahjumaterjale ja remondikalkulatsiooni läbi töötama ning pärast seda väljastatakse garantiikiri ehk kinnitus sõiduki remondiks (ajaline kulu keskmiselt 1-2 nädalat, politseiuurimiste puhul kauem).
 5. Garantiikirja saabudes võtame ise ühendust, kooskõlastame remondisoovi ja asendusauto vajaduse ning tellime varuosad. Tarneaeg on keskmiselt kuni 1 nädal (vahel ka enam).
 6. Kui varuosad on saabunud, siis kutsume sõiduki remonti.
 7. Väiksemad kahjud taastame 1-3 tööpäeva jooksul, keskmised kuni töönädala ja suuremad pikema aja jooksul.
 8. Taastusremondi lõppedes teostame kvaliteedikontrolli ja kui kõik on nõuetele vastav, kutsume Teid sõidukile järgi. Sõiduki kahju ülevaatamisest remondi alguseni kulub keskmiselt 3-4 nädalat.

Sõidukite taastamisel lähtume nn. „Heast tavast“, mille kohta saab lugeda siit ja liikluskahjude puhul siit .Kahjukäsitluse
kontaktisikud

Sergei Doll

KERETÖÖDE KONSULTANT

Telefon 638 9272
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Hannes Veske

KERETÖÖDE NÕUNIK

Mobiil 534 41733
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Deniss Solovjov

KERETÖÖDE NÕUNIK

Mobiil 534 47834
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.